UBEGON Demir Dikeni Ekstresi İçeren Vitamin Ve Mineral

Ürün Kodu: #0007793

Marka: Ubegon

Bilgi : Bu ürünümüzden minimum 1 Pkt. sipariş verebilirsiniz.

1,290.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
16:00'a kadar siparişinizde bugün kargoda.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

Bilgi : Bu ürünümüzden minimum 1 Pkt. sipariş verebilirsiniz.

24-Saatte Kargo Ücretsiz Kargo

UBEGON Demir Dikeni Ekstresi İçeren Vitamin Ve Mineral İçinde ne var?

Koenzim Q10: Elektron taşıma sisteminin önemli bir parçası olan koenzim Q10, mitokondride üretilen enerjiyi ATP’ye çevirmede önemli rol oynar. Sperm kalitesi, aktivitesi, sperm sağlığı ve morfolojisinde de olumlu etkileri vardır. …

Koenzim Q10: Elektron taşıma sisteminin önemli bir parçası olan koenzim Q10, mitokondride üretilen enerjiyi ATP’ye çevirmede önemli rol oynar. Sperm kalitesi, aktivitesi, sperm sağlığı ve morfolojisinde de olumlu etkileri vardır. Ayrıca sperm DNA hasarı tedavisinde de kullanılmaktadır.

Glutatyon Master Antioksidan: olarak bilinen Glutatyon bağışıklık sistemini uyarır. Vücudun hücre zarına ve DNA’ya zarar verebilecek olan serbest radikaller ile mücadele etmesinde güçlü bir antioksidan görevi görür. Sperm hareketliliğini olumlu etkiler.

Selenyum: Erkeklerde sperm kalitesi ve testosteron seviyesini arttırdığı gibi kadınlarda da doğurganlığı arttırmaktadır.

Selenyum, E vitamini ile birlikte alınması erkeklerde başarı oranını önemli ölçüde arttırmaktadır.

Miyo-Inositol: PCOS’lu kadınların LH, testesteron ve insülin düzeylerini azaltarak PCOS semptomlarını en aza indirir. Sperm kalitesinde artış sağlar. Sperm sayı ve hareketliliği üzerinde de etkilidir.

D-Chiro Inositol: Kaliteli yumurta ve embriyo sayısında artış sağlar. Sperm kalitesini artırmakla beraber, sprem sayısında ve hareketliliğinde de olumlu etkiye sahiptir.

L-Sistin: Vücudun glutatyon üretmek için ihtiyacı olan bir tepkime maddesidir.

Betain HCl: homosistein gibi moleküllerin bünyesindeki metilasyondan sorumlu bir elektron bağışçısıdır. Hücre sağlığını ve bütünlüğünü destekler, hücre hasarını engellemekte aktif rol oynar. Kreatinin sentezlenmesinde arttırıcı etkisi vardır. Kardiyovasküler sistemin korunmasında yardımcı olur. Hücrelerin su tutma kapasitesini arttırır, dehidratasyonu engeller, böbrek fonksiyonlarını destekler.

Lepidyum (Lepidium Meyeni): Sperm sayısını olumlu etkileyip testosteron ve progesteron gibi erkek cinsiyet hormonlarının seviyesini artırır. Hormonal dengesizlikleri önler. Cinsel isteği artırır.

Kore Ginsengi (Panax Ginseng): Sağlıklı bireylerin sperm kalitesini artırırken, infertilite tedavisinde olumlu etki gösterir.

Tribulus Terrestris: Erkeklerde cinsel problemlerde ereksiyon bozukluğu, spermatorrhea, cinsel isteği arttırır.

Probiyotik (Lactobacillus Rhamnosus): Probiyotikler bağırsaktaki organizmaların doğal dengesini (mikroflora) sağlayan bakterilerdir. Probiyotik dediğimiz bu canlı mikroorganizmalar midemizin güçlü asit ortamında yaşamlarına devam ederek bağırsaklarımıza ulaşırlar, bağırsak duvarına yapışıp ürerler.


Çinko, Vitamin B3, Vitamin B2, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C, Vitamin E ,Vitamin D, Magnezyum vücudun dengeleyici besin gruplarındandır.

UBEGON Demir Dikeni Ekstresi İçeren Vitamin Ve Mineral Nasıl kullanılır?

Sabah 1 adet kapsülün, 1 su bardağı (200 ml) su ile alınması önerilir.

Akşam 1 adet kapsülün, 1 su bardağı (200 ml) su ile alınması önerilir.

Öğlenleri 1 su bardağı suya (200 ml), 1 saşenin ilave edilip karıştırılarak yemeklerden 30 dk sonra alınması önerilir.

Beklenmeyen bir etki görüldüğünde lütfen en yakın sağlık kuruluşuna müracaat ediniz.

Yasal uyarı

  • İlaç değildir.
  • Ambalajı açılmış ürünleri almayınız.
  • Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayın.
  • Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.
  • Hamilelik ve emzirme döneminde, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

Ubegon Kullanım Şekli: Sabah - akşam 1 adet kapsülün, 1 su bardağı (200 ml) su ile alınması önerilir. Akşam 1 su bardağı suya (200 ml), 1 saşenin ilave edilip karıştırılarak yemeklerden 30 dk sonra alınması önerilir. Uyarılar: Yetişkinler içindir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.

 

Koenzim Q10 Elektron taşıma sisteminin önemli bir parçası olan koenzim Q10, mitokondride üretilen enerjiyi ATP’ye çevirmede önemli rol oynar. Sperm kalitesi, aktivitesi, sperm sağlığı ve morfolojisinde de olumlu etkileri vardır. Ayrıca sperm DNA hasarı tedavisinde de kullanılmaktadır. Glutatyon Master antioksidan olarak bilinen Glutatyon bağışıklık sistemini uyarır. Vücudun hücre zarına ve DNA’ya zarar verebilecek olan serbest radikaller ile mücadele etmesinde güçlü bir antioksidan görevi görür. Sprem hareketliliğini olumlu etkiler. Selenyum Erkeklerde sperm kalitesi ve testosteron seviyesini arttırdığı gibi kadınlarda da doğurganlığı arttırmaktadır.

 

Selenyum E vitamini ile birlikte alınması erkeklerde başarı oranını önemli ölçüde arttırmaktadır. Myo-InositolPCOS’lu kadınların LH, testesteron ve insülin düzeylerini azaltarak PCOS semptomlarını en aza indirir. Sperm kalitesinde artış sağlar. Sperm sayı ve hareketliliği üzerinde de etkilidir. D-Chiro InositolKaliteli yumurta ve embriyo sayısında artış sağlar. Sperm kalitesini artırmakla beraber, sprem sayısında ve hareketliliğinde de olumlu etkiye sahiptir.

L-Sistin Vücudun glutatyon üretmek için ihtiyacı olan bir tepkime maddesidir.

 

BetainBetain, homosistein gibi moleküllerin bünyesindeki metilasyondan sorumlu bir elektron bağışçısıdır. Hücre sağlığını ve bütünlüğünü destekler, hücre hasarını engellemekte aktif rol oynar. Kreatinin sentezlenmesinde arttırıcı etkisi vardır. Kardiyovasküler sistemin korunmasında yardımcı olur. Hücrelerin su tutma kapasitesini arttırır, dehidratasyonu engeller, böbrek fonksiyonlarını destekler. Lepidyum (Lepidium Meyeni)Sperm sayısını olumlu etkileyip testosteron ve progesteron gibi erkek cinsiyet hormonlarının seviyesini artırır. Hormonal dengesizlikleri önler. Cinsel isteği artırır.

Kore Ginsengi (Panax Ginseng)Sağlıklı bireylerin sperm kalitesini artırırken, infertilite tedavisinde olumlu etki gösterir.

Tribulus Terrestris Erkeklerde cinsel problemlerde ereksiyon bozukluğu, spermatorrhea, cinsel isteği arttırır.

Probiyotik (Lactobacillus Rhamnosus) Probiyotikler bağırsaktaki organizmaların doğal dengesini (mikroflora) sağlayan bakterilerdir. Probiyotik dediğimiz bu canlı mikroorganizmalar midemizin güçlü asit ortamında yaşamlarına devam ederek bağırsaklarımıza ulaşırlar, bağırsak duvarına yapışıp ürerler.

Cinko Vitamin B3 Vitamin B2 Vitamin B6 Vitamin B12 Vitamin C Vitamin E Vitamin D Magnezyum vücudun dengeleyici besin gruplarındandır.

Önemli Not:

  • Herhangi bir hastalığın önlenmesi, tedavi edilmesi veya iyileştirilmesi amacıyla kullanılmamalıdır.
  • Ürünün etkileri kişiden kişiye değişebilir ve herhangi bir sağlık iddiası bilimsel olarak kanıtlanmamıştır.
  • Sağlıkla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen bir sağlık profesyoneline danışın.

PayTR Güvenli Alışveriş
Tek Çekim Kredi Kartı İle Ödeme


Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yukarı Git

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5