UBEGON Demir Dikeni, Glutatyon, Inositol Ve Betain Hcl Içeren Vitamin Takviyesi 3 Kutu

Ürün Kodu: #0007815

Marka: Ubegon

3,550.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
16:00'a kadar siparişinizde bugün kargoda.
24-Saatte Kargo Ücretsiz Kargo

Ürünümüz Vitamin ve Mineral Takviyesidir. Erkeklerde sperm desteği olarak kullanılabilir. Kadınlarda yumurta tembelliğine karşı alınan önlemlere destek olarak tercih edilebilir.

Ubegon ihtiva ettiği bileşenler sayesinde, sizi zinde tutar ve gece isteğinizi artırır.

Koenzim Q10 Elektron taşıma sisteminin önemli bir parçası olan koenzim Q10, mitokondride üretilen enerjiyi ATP’ye çevirmede önemli rol oynar. Sperm kalitesi, aktivitesi, sperm sağlığı ve morfolojisinde de olumlu etkileri vardır. Ayrıca sperm DNA hasarı tedavisinde de kullanılmaktadır.

Glutatyon, Master antioksidan olarak bilinen Glutatyon bağışıklık sistemini uyarır. Vücudun hücre zarına ve DNA’ya zarar verebilecek olan serbest radikaller ile mücadele etmesinde güçlü bir antioksidan görevi görür. Sprem hareketliliğini olumlu etkiler. Selenyum Erkeklerde sperm kalitesi ve testosteron seviyesini arttırdığı gibi kadınlarda da doğurganlığı arttırmaktadır. 1 kapsül içerisinde içerisinde 52mg Glutatyon içeren ubegon kısırlık tedavilerinde sperm destekleyici takviye edici gıda olarak tercih edilebilir.

Selenyum, erkeklerde sperm kalitesi ve testesteron hormonunu artırdığı gibi kadınlarda da doğurganlığı artırmaktadır. Selenyum, E vitamini ile birlikte alınması erkeklerde başarı oranını önemli ölçüde arttırmaktadır. 1 kapsül içerisinde içerisinde 108 mg Selenyum içeren ubegon kısırlık tedavilerinde sperm destekleyici takviye edici gıda olarak tercih edilebilir.

Myo-Inositol: PCOS’lu kadınların LH, testesteron ve insülin düzeylerini azaltarak PCOS semptomlarını en aza indirir. Sperm kalitesinde artış sağlar. Sperm sayı ve hareketliliği üzerinde de etkilidir. Ejakulat şeklinde adlandırılan sperm ihtiva eden sıvının kıvamını ayarlayan inositol sayesinde spermler kolaylıkla ilerleyecek ortamı bulurlar. 1 saşe içerisinde içerisinde 1890mg Myo İnositol içeren ubegon erkek kısırlık tedavilerinde sperm destekleyici takviye edici gıda olarak tercih edilebilir.

D-Chiro InositolKaliteli yumurta ve embriyo sayısında artış sağlar. Sperm kalitesini artırmakla beraber, sperm sayısında ve hareketliliğinde de olumlu etkiye sahiptir. Ubegon saşe içerisinde 57 mg D-kiro inositol içerir ve kısırlık tedavilerinde destekleyici takviye edici gıda olarak tercih edilebilir.

L-Sistin: Vücudun glutatyon üretmek için ihtiyacı olan bir tepkime maddesidir. Ubegon, L-sistin içerir ve ksıırlık tedavilerinde destek olarak tercih edilebilir.

Betain, homosistein gibi moleküllerin bünyesindeki metilasyondan sorumlu bir elektron bağışçısıdır. Hücre sağlığını ve bütünlüğünü destekler, hücre hasarını engellemekte aktif rol oynar. Kreatinin sentezlenmesinde arttırıcı etkisi vardır. Kardiyovasküler sistemin korunmasında yardımcı olur. Hücrelerin su tutma kapasitesini arttırır, dehidratasyonu engeller, böbrek fonksiyonlarını destekler. Ubegon saşe içerisinde içerisinde 220 mg betain içerir ve kısırlık tedavilerinde sperm destekleyici takviye edici gıda olarak tercih edilebilir.

Lepidyum (Lepidium Meyeni): Sperm sayısını olumlu etkileyip testosteron ve progesteron gibi erkek cinsiyet hormonlarının seviyesini artırır. Hormonal dengesizlikleri önler. Cinsel isteği artırır. Ubegon kapsül içerisinde içerisinde 57 mg lepidyum içerir ve ubegon kısırlık tedavilerinde sperm destekleyici takviye edici gıda olarak tercih edilebilir.

Kore Ginsengi (Panax Ginseng): günlük hayatta ihtiyaç duyduğumuz enerjiyi bizlere sağlarken, sağlıklı bireylerin sperm kalitesini artırır, infertilite tedavisinde olumlu etki gösterir. Ubegon kapsül içerisinde içerisinde 25 mg panax ginseng içerir ve kısırlık tedavilerinde sperm destekleyici takviye edici gıda bileşeni olarak tercih edilebilir.

Tribulus Terrestris(Demir Dikeni Ekstresi): Erkeklerde cinsel problemlerde ereksiyon bozukluğuna karşı etki gösterir, cinsel isteği arttırır. Ubegon kapsül içerisinde içerisinde 107 mg Çoban çökerten otu/Demir Dikeni Ekstresi/Tribilus içerir ve tribilus ihtiva eden ubegon kısırlık tedavilerinde sperm destekleyici takviye edici gıda olarak tercih edilebilir.

Probiyotik (Lactobacillus Rhamnosus) Probiyotikler bağırsaktaki organizmaların doğal dengesini (mikroflora) sağlayan bakterilerdir. Probiyotik dediğimiz bu canlı mikroorganizmalar midemizin güçlü asit ortamında yaşamlarına devam ederek bağırsaklarımıza ulaşırlar, bağırsak duvarına yapışıp ürerler. Bu sayede bağırsaklardan emilim kolaylaşır.

Cinko Vitamin B3 Vitamin B2 Vitamin B6 Vitamin B12 Vitamin C Vitamin E Vitamin D Magnezyum vücudun dengeleyici besin gruplarındandır.

Ubegon Kullanım Şekli:

Sabah - akşam 1 adet kapsülün, 1 su bardağı (200 ml) su ile alınması önerilir. Akşam 1 su bardağı suya (200 ml), 1 saşenin ilave edilip karıştırılarak yemeklerden 30 dk sonra alınması önerilir. Uyarılar: Yetişkinler içindir. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.


PayTR Güvenli Alışveriş
Tek Çekim Kredi Kartı İle Ödeme


Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yukarı Git

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5